Podziękowania
Czy dobro ma zapach? My już wiemy, że tak!
Są takie chwile, w których brakuje słów, by opisać wdzięczność. W naszych progach zagościła prawdziwa, żywa wiosna, a wszystko to za sprawą ogromnego serca Fundacja Leroy Merlin.
Otrzymaliśmy od nich niesamowity dar– setki doniczek pełnych przepięknych hiacyntów i żonkili! Widok morza kwiatów jest po prostu oszałamiający. To nie są "tylko rośliny". Dla nas to setki symboli nadziei, która wypuszcza korzenie, i dowód na to, że wokół nas są ludzie o wielkich sercach.
Każda z tych setek doniczek to osobny uśmiech na naszych twarzach. Zapach, który wypełnił całe nasze miejsce, będzie nam przypominać o tym niezwykłym geście każdego dnia. Te kwiaty będą z nami rosły, przypominając nam, że dobro ma wielką moc.
Dziękujemy całemu zespołowi Fundacji Leroy Merlin za tę bezinteresowną, kolorową radość. Sprawiliście, że nasz świat stał się po prostu piękniejszy!
